Poznajmy się

O nas

Kilkanaście lat temu, w 2008 roku postanowiliśmy spełnić nasze marzenie o własnej działalności i wspólnym rodzinnym interesie. Postawiliśmy wszystko na „jedną kartę” i porzucając ukochane Świnoujście przyjechaliśmy w trzyosobowym składzie JaPrzemysław i dwuletnia córka Julia do Barda…

Nie wiedzieliśmy jeszcze z czym nam przyjdzie się zmierzyć ale jedyne czego byliśmy pewni, to tego, że to właśnie NASZE MIEJSCE NA ZIEMI!

Zielony zakątek Barda, położony w zakolu rzeki Nysy Kłodzkiej i nasz post-peerelowski dom, który niestety nie zachwycał swoją bryłą i otoczeniem.  Ale marzenia są tak wielką siłą napędową że jeśli dołoży się do tego jeszcze młodość i uczciwą pracę to sukces jest niemalże pewny!

Dzisiaj po kilkunastu latach pracy uważamy, że była to jedna z najlepszych decyzji życiowych potwierdzająca przysłowie, że „kto nie ryzykuje – ten szampana nie pije„

Bez wątpienia to wszystko zawdzięczamy naszym wspaniałym gościom, którzy od początku wspierali nas i utwierdzali w przekonaniu, że warto i że się uda! Bo czymże byłby nawet najpiękniejszy dom ale dom pusty i bez gości???

Dzisiaj zajmujemy się głównie obsługą grup zorganizowanych dla, których świadczymy szereg usług. Począwszy od przewozu autokaremspaniu i wyżywieniu w D.W. BRIDO, organizowaniu wycieczek fakultatywnych po dalszej i bliższej okolicy, a także uprzyjemnianiu czasu na miejscu w postaci spływów Nysą Kłodzką, wielu imprez, wieczorków tanecznych, biesiad i ognisk.

Stawiamy na rodzinną atmosferę, swojską aurę oraz domową tradycyjną kuchnię.

Wciąż uważamy, że u nas nie ma miejsca na bezosobową obsługę i razem z całym naszym personelem staramy się ugościć naszych wczasowiczów najlepiej jak potrafimy!

Przez te wszystkie lata nasz dom zmienił się na korzyść a jego otoczenie wypiękniało i stanowi teraz przytulny ogród, w którym nasi goście z przyjemnością odpoczywają.

Nasza załoga również przeszła wiele transformacji, nie ma z nami już naszej ukochanej Szefowej Kuchni Pani Halink, kierownika nocnej zmiany Andrzeja zwanego „Ojcem Dyrektorem„ a także naszej ikony, ulubienicy wczasowiczów – Fiony ale my trwamy i czekamy jak zawsze z utęsknieniem na WAS!

fav-w.svg
Opinie

Naszych Gości

"Rewelacja, atmosfera domowa, właściciele super, jedzenie pierwsza klasa. Miejsce bardzo urokliwe. Polecam Wszystkim."

fav.svg
Sprawdź

Jak dojechać?

Adres

Grunwaldzka 41
57-256 Bardo

Odwiedź Nas

Pogoda

PFR